Over ons

We plaatsen uw belangen en het welzijn van uw bedrijf voorop

Omdat u belang hecht aan een persoonlijke aanpak, zijn we maar een telefoontje van u verwijderd.

 

 

Bruno

Bruno Vandereet
Zaakvoerder
bruno@andes.be

 

Tim Defreyne
Kantoorverantwoordelijke
tim@andes.be

 

Patrick

Patrick Van den Abbeele
Polisbeheer Leven
patrick@andes.be

 

 

Lia

Lia Van De Locht
Polis- en schadebeheer
lia@andes.be

 

Julie

Julie De Ruyter
Polis- en schadebeheer
julie@andes.be

 

Natascha

Natascha De Ceulaerde
Polis- en schadebeheer
natascha@andes.be

 

Annemie

Annemie Verellen
Schadebeheer
annemie@andes.be

 

Absoluut maatwerk

De verzekering die u nodig hebt – niets meer en ook niets minder? Als 100% onafhankelijke makelaar bieden we u geen standaardpakketten. Wél absoluut maatwerk.

 

 

 

Achter de schermen voor u in de weer

Een schadegeval? Een belletje volstaat, en we zijn vertrokken. Terwijl u zich
focust op uw core business, behartigen wij uw dossier. Toegewijd en met vakkennis, als een stille kracht achter de schermen. Zo slaapt u op twee oren.

 

 

 

Klein team, grootse service

Klaar om met ons in zee te gaan? Slimme keuze! Een toegewijd makelaarsteam staat voor u paraat. Kleinschaligheid is onze kracht. Want wij kennen u bij naam, denken met u mee en komen indien nodig naar u
toe – ook na kantooruren. Wij gaan altijd the extra (s)mile!

Andes: uw onafhankelijke verzekeringsmakelaar

bereikbaarheid

100% bereikbaar

 

  • U geniet straffe service: online support én persoonlijke opvolging.

  • We zitten bij u in de buurt en hebben uw nummer bij de hand.

Onafhankelijk

100% onafhankelijk

 

 

  • U krijgt ongebonden advies – volledig op u afgestemd.

  • We vergelijken en vinden de beste én de meest voordelige deal voor u.

100% samen

 

  • Eén vertrouwenspersoon plus de back-up van grootste makelaarsgroep van België.
  • We verfijnen onze expertise met eigen, onafhankelijke opleidingen.
  • We delen kennis via onze fora
Contact

Maak gerust een afspraak om uw situatie en vragen vrijblijvend te bespreken. We luisteren en geven u advies in mensentaal.